PayU - Błąd: brak zdefiniowanego pakietu ogłoszenia.

Jeśli masz ogólne problemy z ClassiPress'em, opublikuj tutaj swoje pytania.
Posty: 210
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 23:38
Podziękował: 44 razy
Pomógł: 28 razy

PayU - Błąd: brak zdefiniowanego pakietu ogłoszenia.

Postprzez pAWEŁ » 9 sie 2013, o 11:16

Mam taki problem, przy dodawaniu ogłoszenia w step 2 pojawia się komunikat

Błąd: brak zdefiniowanego pakietu ogłoszenia. Proszę skontaktować się z administratorem.


Nie posiadam zdefiniowanego pakietu ogłoszeniowego i nie chciałbym z niego korzystać stąd moje pytanie jak można byłoby pozbyć się powyższej informacji z formularza dodawania ogłoszeń ? Macie jakieś pomysły?


Dodatkowo przy podpiętej płatności PayU, jeśli brak takiego pakietu nie można przejść do następnego kroku step3.

Dodam że zależy mi tylko na płatności za publikację ogłoszeń wyróżnionych, nie na członkostwie bądź pakietach ogłoszeniowych.

Jak można byłoby rozwiązać ten problem ?

Edit.

W sumie pytanie kategoryczne które właśnie mi się nasunęło czy CP umożliwia w ogóle dodawanie dwóch typów ogłoszeń jednocześnie na tej samej stronie: jedne płatne (wyróżnienia w sliderze i liście), a drugie darmowe (widoczne w liście ogłoszeń) ?

Administrator
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 17:17
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 24 razy
Pomógł: 162 razy

Re: PayU - Błąd: brak zdefiniowanego pakietu ogłoszenia.

Postprzez meloniq » 12 sie 2013, o 10:52

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem aby zobaczyć odpowiedzi. Dołącz do nas!
Bramki płatności: Skrill, Dotpay, PayU, Przelewy24, Transferuj

Posty: 210
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 23:38
Podziękował: 44 razy
Pomógł: 28 razy

Re: PayU - Błąd: brak zdefiniowanego pakietu ogłoszenia.

Postprzez pAWEŁ » 14 sie 2013, o 18:09

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem aby zobaczyć odpowiedzi. Dołącz do nas!

Powrót do ClassiPress - Pytania & Problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości